Omezení provozu po dobu vládního nařízení

Vážení hosté,

 

rádi bychom Vám chtěli popřát spoustu síly, pevné nervy a hlavně zdraví, které si teď musíme všichni chránit. Současná situace a vládní opatření nejsou příjemné a lehké pro nikoho z nás.

Pevně věříme, že tato současná situace se v blízké době v dobré obrátí a budeme moci otevřít a plnit Vaše přání, dopřát bowling, kulečník, billiard nebo jen příjemné posezení s přáteli, které si v současné době nemůžeme dopřát.

Omezení provozu restaurací bereme jako nutnou věc k zamezení šíření Koronaviru a záleží nám na Vašem zdraví a zdraví našeho personálu.

Nyní budeme nabírat nové síly, odpočívat s rodinou, vymýšlet nové nápady a všichni se na Vás všechny těšíme v lepším a příjemnějším čase.

Budeme na Vás připraveni odpočatí s úsměvem a spoustou nových sil a touhou Vám zpříjemnit Vaši zábavu. Ti z Vás, kteří mají zakoupené vouchery, ničeho se nemusíte bát, jejich platnost prodlužujeme do 31. 8. 2020.

V případě změn a nových informací Vás budeme neprodleně informovat.

Kolektiv Koruna Pub Ostrava

Restaurant Koruna Pub

Základem úspěchu Koruna Pub je kvalita surovin, které používáme. Naše kuchyně je je velice pestrá a hlavně není nudná. Jídlo vás musí bavit a pomoci vytvořit dobrou náladu. Začtěte se do našeho jídelního lístku a poznejte jak chutná svět. Pizza, těstoviny, masa, všechno je tak, jak si jenom můžete představit. K jídlu si samozřejmě můžete vybrat z široké nabídky všech druhů nápojů.

Vynikající pizza v Koruna Pub

Pizza z naší kuchyně patří díky konceptu Pizza World na vrchol pokud jde o kvalitu nejenom v rámci Ostravy. Naši pizzu pro Vás připravujeme v pizzařské kamenné peci, tak jak to má být. Přednosti Pizza World jste dlouhou dobu mohli poznávat v Restauraci Pizza World v největším nákupním centru v Ostravě.

V Koruna Pub to žije!

Součástí Koruna Pub, je také taneční klub, který pořádá pravidelné retro, oldies párty a diskotéky. Klub se pyšní špičkovým zvukovým a světelným vybavením, které doplňují širokoúhlé TV a plátno. Klub díky své vynikající atmosféře a technickým vybavením, může konkurovat těm nejlepším klubům u nás a ve světě.